Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies
[close]
PREV
NEXT

Zarząd Główny Związku Zawodowego Anestezjologów pozytywnie ocenia przedstawione w projekcie cele oraz informacje o przyczynach i potrzebie wprowadzenia rozwiązań systemowych.

Środowisko anestezjologów natomiast wyraża głębokie zaniepokojenie w kwestii dotyczącej planowanego „uproszczenie i złagodzenie zasad regulujących udzielanie przez świadczeniodawców w ramach PSZ z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii lub anestezjologii i intensywnej terapii dla dzieci”.

Obecnie obowiązujące Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie standardu organizacyjnego opieki zdrowotnej w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii zagwarantowało pacjentom będącym często w stanie zagrożenia życia i zdrowia wysoką jakość udzielania świadczeń, zmniejszenie zdarzeń niepożądanych oraz obniżyło śmiertelność szpitalną.

Związek Zawodowy Anestezjologów deklaruje gotowość prac nad projektem ustawy i wprowadzeniem rozwiązań mających na celu poprawę jakości udzielanych świadczeń w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.

Treść projektu ustawy...

Najnowsza aktualność:

Dane Kontaktowe

tel./fax: (42) 676 08 43

Biuro: ul.Nawrot 114 pok.216, 90-029 Łódź

Nr konta bankowego: 15 2490 0005 0000 4530 7267 9293

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIP www.biuletyn.abip.pl/zgzza

Login Form