Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies
[close]
PREV
NEXT

Zarząd Główny  Związku Zawodowego Anestezjologów  pozytywnie ocenia rozwiązania finansowe wprowadzone przez Narodowy Fundusz Zdrowia  premiujące szpitale z wysokimi wskaźnikami znieczuleń zewnątrzoponowych i podpajęczynówkowych porodów siłami natury.

W ocenie ZG ZZA takie rozwiązanie w istotny sposób poprawi bezpieczeństwo rodzących i podniesie jakość opieki szpitalnej.

ZG ZZA ma świadomość, że konieczne będzie w wielu szpitalach wprowadzenie nowej organizacji analgezji porodu, która będzie musiała uwzględniać nie tylko posiadane zasoby kadrowe, ale także konieczność wprowadzenia nowych procedur wewnątrzszpitalnych zapewniających bezpieczeństwo pacjentów.

Zarząd Główny ZZA zwraca się do Prezesa NFZ o rozważenie podobnych rozwiązań mających na celu zwiększanie odsetka znieczuleń w innych procedurach medycznych w szczególności w zakresach: ginekologii, chirurgii, ortopedii i otolaryngologii.

Treść Zarządzenia....

Najnowsza aktualność:

Dane Kontaktowe

tel./fax: (42) 676 08 43

Biuro: ul.Nawrot 114 pok.216, 90-029 Łódź

Nr konta bankowego: 15 2490 0005 0000 4530 7267 9293

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIP www.biuletyn.abip.pl/zgzza

Login Form