Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies
[close]

 

Drogie Koleżanki i Koledzy

     Mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na XXX Jubileuszową Konferencję "Anestezjologia i Intensywna Terapia II dekady" poświęconą anestezjologii, intensywnej terapii i leczeniu bólu, która już po raz dziesiąty odbędzie się w Jachrance koło Warszawy w dniach od 6 do 8 maja 2020 roku.
     Tematyka tegorocznej 30-tej konferencji będzie dotyczyła: znieczulenia w ginekologii i położnictwie, wentylacji - stanu wiedzy na rok 2020, bólu ostrego pooperacyjnego i przetrwałego bólu pooperacyjnego, powikłań w anestezjologii i intensywnej terapii oraz nowości w OIT.

Część wykładową uzupełni sześć warsztatów:

1.      Trudne drogi oddechowe - warsztaty poprowadzi grupa ekspertów pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Tomasza Gaszyńskiego.

2.      USG w rękach anestezjologa. Warsztaty z wykorzystania USG w OIT -  poprowadzi dr hab. n. med. Paweł Andruszkiewicz, a warsztaty z wykorzystania  USG w blokadach międzypowięziowych -  poprowadzi dr n.med. Piotr Nowakowski

3.       Warsztaty wentylacyjne – Jak radzić sobie przy łóżku pacjenta? – poprowadzi grupa ekspertów pod przewodnictwem mgr inż. Jarosława Traczyka.

4.      Podstawowe techniki pozaustrojowego oczyszczania krwi- warsztaty poprowadzi dr n. med. Wojciech Serednicki.

5.      Warsztaty hemodynamiczne. - poprowadzi firma Edwards Lifescience.

6.      Bronchofiberoskopia w OIT. Szkolenie wykorzystujące techniki symulacyjne- poprowadzi prof. dr hab. n. med. Michał Pirożyński.

 

     Swój udział w konferencji zadeklarowali wybitni polscy specjaliści. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kusza.

 

     Zachęcam Państwa do zapoznania się ze szczegółowym programem tegorocznej konferencji. Chciałabym, abyście Państwo potraktowali ten program nie tylko jako zaproszenie, ale również jako zapowiedz bardzo owocnego spotkania, które mam nadzieję, spełni pod każdym względem Państwa oczekiwania. Liczę, że organizowana przez nas konferencja będzie miała nie tylko wymiar naukowy, ale również stworzy okazję do miłych spotkań towarzyskich.

Dr hab. n. med. Małgorzata Malec-Milewska (Prof. CMKP)

 

 

 

Dane Kontaktowe

tel./fax: (42) 676 08 43

Biuro: ul.Nawrot 114 pok.216, 90-029 Łódź

Nr konta bankowego: 15 2490 0005 0000 4530 7267 9293

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIP www.biuletyn.abip.pl/zgzza

Login Form